ART / Lithographs / Litograph in colors 11709107
nr 1170 9107
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Camilla Pyk (b. 1966), Sweden. Signed and numbered 15/260. 38x38,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad och numrerad 15/260. 38x38
600
SEK 1400
Monday Mars 19 2018
at 21:01:46
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Camilla Pyk
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Read more about Camilla Pyk